top of page

מודל O.C.E.A.N

לאימון ארגוני

השלב הראשון שמבוצע בתהליך מול הארגון הוא ארגון הידע. את ארגון הידע נבצע על ידי איתור הצרכים בארגון, ראיונות עומק, תצפיות ושיחות עם גורמי ההנהלה.
Organize
Organize
השלב השני בתהליך יהיה שלב הניקוי. בשלב זה נגדיר מהו העיקר ומהו התפל, מהי המהות ומהו ה"רעש". זהו שלב חשוב מאוד כיוון שפעמים רבות בתהליך שינוי ישנו ניסיון להתמודד עם נושא מבלי לאתר מהן הנקודות החשובות ביותר, וכך מפזרים את האנרגיה ואת הכוחות לכל עבר.אנו עובדים באופן ממוקד שמבטיח תוצאות ועל כן מתמקדים במהות.
Clear
Clear
Emotional Check
השלב השלישי בתהליך יהיה הבדיקה הרגשית. כל העובדים בארגון הם בני האדם, אשר מונעים ופועלים מתוך רגש. לא ניתן לבצע תהליך משמעותי בעל ערך מבלי להתייחס לרגשות הפועלים במערכת כיוון שהשפעתם מכרעת.  בשלב זה אנו בודקים מהם הרגשות המפעילים את האנשים הלוקחים חלק בתהליך ומבררים כיצד ניתן לרתום אותם לתהליך. 
Emotional Check
Aim
השלב הרביעי הוא הגדרת מטרה. מטרה ריאלית ומיטבית עבור הארגון היא רק מטרה שהוגדרה לאחר שבוצעו שלבים C  O ו-E. מטרה שהוגדרה לאחר ביצוע יסודי של השלבים הנ"ל הינה מטרה ממוקדת ומדידה.
Aim
Navigate
השלב החמישי הוא שלב הניווט לעבר המטרה. זהו שלב העבודה הארגונית הלכה למעשה, השלב שבו תיבנה תכנית פעולה, יוגדרו שלבים לעבודה וייבנה האופן הטוב ביותר למעבר בין שלב לשלב בתכנית.
Navigate

אימון ארגוני

אימון ארגוני הינו תהליך ממוקד תוצאות שמטרתו לשפר את תוצאות הארגון במדדים שהוגדרו ובהם: תפוקות, תרבות ארגונית ויעילות. האימון הארגוני הינו שיטת פיתוח ארגוני שמטרתה לייצר עצמאות ארגונית, חוזק, רכישת מיומנויות והעצמת יכולות, כך שבעתיד הארגון יתמודד בעצמו ובאופן מוצלח עם נושאים עליהם אנו עובדים במסגרת האימון הארגוני.

אימון ארגוני בשיטת אוש"ן מבוסס על אבחון אשר ממפה את חוזקות הארגון ומאתר את החוליות החלשות, ובהמשך תוך חשיבה משותפת עם הנהלת הארגון מבנה ומטמיע שינוי להצלחה. למידע נוסף על אימון ארגוני בשיטת אוש"ן.

 

אנו עובדים באמצעות מודל אוש"ן לאימון ארגוני אשר פתוח על ידינו על סמך ניסיוננו הרב עם ארגונים עסקיים, ארגונים חברתיים, ועם ארגונים ציבוריים. המודל מייצר תהליכי עבודה ממוקדי מטרה המותאמים לכל ארגון וארגון.

הצוות שלנו

רוחי גנור – אושן אימון ארגוני

רוחי גנור - ונגר

מנכ"ל אוש"ן

בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר-אילן, בוגרת ההכשרה לייעוץ ופיתוח פנים ארגוני מטעם "להב" באוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר ראשון (B.ED) בחינוך המיוחד ובוגרת קורסים לאימון אישי עסקי ולהנחיית קבוצות עסקית.

יעל גלר – אושן אימון ארגוני

יעל גלר

מטפלת גוף נפש ומנחת קבוצות התפתחות דרך פלייבק

מנחת קבוצות התפתחות דרך פלייבק ובעלת קליניקה פרטית לטיפולים ואימונים אישיים בשילוב פסיכותרפיה טרנספרסונלית . כמו כן סופרוויזורית מוסמכת למאמנים מטעם לשכת המאמנים ובכובע זה הנחתה קבוצות הדרכה למאמנים במכללת רידמן במשך 7 שנים.

 

לירז פרץ - אושן אימון ארגוני

לירז פרץ

יועצת ארגונית

בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר-אילן, בוגרת ההכשרה לייעוץ ופיתוח פנים ארגוני מטעם "להב" באוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר ראשון (B.ED) בחינוך המיוחד ובוגרת קורסים לאימון אישי עסקי ולהנחיית קבוצות עסקית.

ד"ר דב רייכמן- אושן אימון ארגוני

ד"ר דב רייכמן

חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת

דב עוסק בהשקעות בהייטק, יועץ לתוכניות חדשנות ויועץ טכנולוגי לחברות. מרצה בתוכנית לניהול חדשנות ויזמות בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. דירקטור בחברות פרטיות וציבוריות.

בעבר מנכ"ל של חברות טכנולוגיות ומנהל שיווק של חברה טכנולוגית בינלאומית.

שירה יוסף - אושן אימון ארגוני

שירה יוסף

פסיכולוגית ארגונית ומנחת קבוצות

שירה בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב, ובעלת רשיון משרד הבריאות לעסוק בפסיכולוגיה (מס' רישיון 27-116623). בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

אורי שמאי.jpg

אורי שמאי

מנהל תחום אבטחת מידע  Ciso   מערכות מידע וסיסטם, ניסיון מוכח באפיון, ניהול פרויקטי הקשחה ,שדרוג  והטמעת מדיניות אבטחת המידע  בחברת תוכנה מובילה.  

תומר ישראלי

תומר ישראלי

תומר ישראלי הוא טייס קרב לשעבר, בעל ניסיון עשיר ושורת תפקידים מקצועיים-ניהוליים בתחומי ההדרכה, התפעול והפיתוח הטכנולוגי. תומר בעל תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול, הוא מגשר ומנחה קבוצות מוסמך.

bottom of page